Blog

Co może zrobić dla Ciebie firma zarządzająca wynajmem?

Jeśli szukasz profesjonalnej usługi wynajmu do zarządzania wynajmem krótko-, średnio- lub długoterminowym, nie szukaj dalej niż ALLIANCE REALTY. Specjalizujemy się w pomaganiu deweloperom, prywatnym inwestorom i indywidualnym właścicielom w jak najlepszym wykorzystaniu ich inwestycji. Posiadamy biura w Warszawie i Wrocławiu. Nasi klienci pochodzą z różnych środowisk, z Polski, reszty świata, a nawet z firm i korporacji.

Wykorzystujemy naszą wiedzę i zrozumienie rynku nieruchomości, aby pomóc Ci wynająć mieszkanie szybko, bezpiecznie i po najlepszych cenach. Dzięki naszej kompleksowej usłudze wynajmu, właściciele apartamentów mogą osiągnąć zysk i spędzić wspaniałe wakacje na własną rękę.

Nie musisz martwić się o prowadzenie księgowości, przyjmowanie gości, opłacanie rachunków za media i wiele innych mało powtarzalnych i czasochłonnych zadań. Profesjonaliści ALLIANCE REALTY zajmą się tym wszystkim za Ciebie.

Współpraca z naszymi doświadczonymi specjalistami od nieruchomości opiera się na dobrze ugruntowanym systemie księgowania dochodów z wynajmu. Cała odpowiedzialność za zarządzanie wynajmem apartamentów i mieszkań pozostaje po naszej stronie.

Jako właściciel nieruchomości otrzymujesz miesięczny zysk i dużo dodatkowego wolnego czasu dla siebie i swojej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię zaciekawić również: