Zadbamy o wynajem Twojego mieszkania w Warszawie

Zarządzanie najmem i administrowanie nieruchomościami w Warszawie

W ciągu 8 lat zaufało nam ponad 2500 klientów i ponad 200 właścicieli mieszkań

Zarabiaj bezpiecznie

Zapewniamy najlepszą możliwą stawkę przy najkrótszym stosunku do okresu pustostanu.

Doradzamy lub bierzemy na siebie caly proces wykońcenia i umeblowania mieszkania, optymalizacji kosztów remontu i utrzymania mieszkania.

Unikaj problemów

Dbamy o Twoje interesy jak o własne. Szczegółowo weryfikujemy najemców. Monitorujemy wszystkie płatności i stan nieruchomości.

Dążymy do tego, aby zapewnić Ci spokój i pieniądze zawsze na czas.

Oszczędzaj czas

Nasz zespół specjalistów kompleksowo przygotowuje mieszkanie do wynajmu, prowadzi jego marketing i poszukuje najemcy.

Usługa obejmuje również kompleksowe rozliczanie czynszu, rozwiązywanie sporów z najemcami, windykację należności oraz przeglądy okresowe.

ALLIANCE REALTY w liczbach

0 +

nieruchomości w zarządzaniu

0 +

podpisanych umów​

0

lat na rynku nieruchomości

Zarządzanie najmem mieszkania

Na czym polega?

Zarządzanie najmem i administrowanie nieruchomościami polega na dbaniu o bieżącą obsługę nieruchomości i utrzymywanie jej w jak najlepszym stanie technicznym i wizualnym. W zakres usług wchodzi utrzymanie czystości, usuwanie usterek i awarii, a także pobieranie opłat czynszowych wraz z poszukiwaniem najemców.

Zarządzanie najmem - usługi

Zarządzanie najmem i administrowanie nieruchomościami obejmuje szereg działań, które dostosowujemy do potrzeb klienta

Usługi najczęściej wybierane przez małych / prywatnych klientów:

Usługi dla dużych / instytucjonalnych klientów:

Dla kogo usługa zarządzania nieruchomościami

Inwestorzy spoza Warszawy

Inwestorzy spoza Warszawy

Często z usług firmy zarządzającej wynajmem nieruchomości korzystają inwestorzy spoza miasta. Zdalna kontrola wynajmu jest praktycznie niemożliwa, więc usługa zarządzania wynajmem jest wyjątkowo korzystna w takiej sytuacji.

Inwestorzy instytucjonalni

Inwestorzy instytucjonalni

Alliance Realty posiada doświadczenie w zarządzaniu kompleksami składającymi się z ponad 30 apartamentów. Nasza firma skupia się na zapewnieniu satysfakcji najemców i utrzymaniu nieruchomości w doskonałym stanie. Dbamy o to, aby zarządzana przez nas inwestycja zapewniała zyskowną alokację kapitału i wzmacniała rozwój portfela inwestora.

Właściciele bez doświadczenia

Właściciele bez doświadczenia

Brak doświadczenia w sporządzaniu umów najmu i doborze najemcy może prowadzić do problemów, których konsekwencje można potem odczuwać miesiącami. Korzystając z usługi zarządzania najmem, mieszkanie zostaje zawsze bezpiecznie wynajęte, wraz z gwarancją comiesięcznych zysków.

Etapy działalności

Kompletujemy i weryfikujemy niezbędne dokumenty, sprawdzamy gotowość mieszkania do wynajmu, dokonujemy szczegółowej inwentaryzacji, ustalamy adres korespondencyjny z dostawcami mediów.

Następnie obliczamy optymalny czynsz za mieszkanie i zapewniamy jego marketing: wykonujemy zdjęcia lokalu, przygotowujemy rzuty i opisy do ogłoszeń.

Od samego początku chcemy określić profil osoby, która może być zainteresowana Twoim mieszkaniem, abyśmy mogli dobrze dopasować treść ogłoszeń do potencjalnych najemców.

Prezentujemy mieszkania potencjalnym najemcom i przeprowadzamy ich weryfikację. W ten sposób minimalizujemy ryzyko wynajęcia mieszkania nieuczciwym lub niewypłacalnym najemcom.

Nasze umowy najmu są opracowane przez prawników i uwzględniają wiele sytuacji, o których właściciel mieszkania na wynajem nie pomyślałby samodzielnie – gwarantują 100% bezpieczeństwa najmu. Dopilnujemy wszelkich formalności podczas podpisywania umowy, aby każda ze stron znała swoje obowiązki i prawa.

Po podpisaniu umowy najmu i wpłaceniu przez najemcę całej kaucji oraz sumy jednomiesięcznych opłat, przekazujemy klucze do mieszkania.

W okresie wynajmu monitorujemy płatności na rzecz administracji i dostawców mediów, aby nigdzie nie powstało zadłużenie. Monitorujemy również płatności czynszu najemcy i interweniujemy, gdy tylko pojawią się najmniejsze opóźnienia.
Ponadto przeprowadzamy standardowe inspekcje mieszkania.

Zapewniamy najemcy maksymalny komfort mieszkania, dlatego jesteśmy do jego dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku zgłoszeń usterek reagujemy natychmiast, wysyłając do mieszkania odpowiedniego fachowca.

Dzięki inwentaryzacji przeprowadzonej z wyprzedzeniem jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić, czy w mieszkaniu nie ma żadnych uszkodzeń przy zakonczeniu umowy najmu. W przypadku jakichkolwiek szkód, odpowiednia kwota jest potrącana z kaucji, którą najemca wpłacił na początku najmu.

Na czas trwania najmu najemca wykupuje pakiet odpowiedzialności cywilnej najemcy. Ubezpiecza siebie (i swoich współlokatorów) od wszelkich szkód wyrządzonych w nieruchomości.

Przykłady współpracy z ALLIANCE REALTY

2 pokojowe mieszkanie - Wola​

Umowa została zawarta na 1 rok. ALLIANCE REALTY pokrywa wszystkie media i liczniki. Właściciel mieszkania nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z remontem mieszkania lub drobnymi naprawami.

Dzielnica m2 Umowa sporządzona na
Wola
37
12 m

2 pokojowe mieszkanie - Mokotów

Mieszkanie po remoncie od naszych partnerów. Umowa została zawarta na 2 lata. ALLIANCE REALTY pokrywa wszystkie media i liczniki. Właściciel mieszkania nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z remontem mieszkania lub drobnymi naprawami.

Dzielnica m2 Umowa sporządzona na
Mokotów
52
24 m

Szczegółowe informacje o nieruchomości

Podaj szczegóły dotyczące nieruchomości, którą zamierzasz wynająć w Warszawie.

Biuro Obsługi Klienta

tel: +48 533 79 2222
mail: office@a-realty.pl

Przekaż Mieszkanie w Zarządzanie

tel: +48 533 79 2222
mail: rent@a-realty.pl

Infolinia

tel: +48 533 79 2222

Współpraca B2B - dla deweloperów i agencji nieruchomości

mail: investments@a-realty.pl