O nas

ALLIANCE REALTY to agencja nieruchomości działająca na terenie Warszawy i Wrocławia, która już od 2015 roku łączy ze sobą dobrych najemców i odpowiedzialnych właścicieli nieruchomości.

Nasza agencja aktywnie współpracuje z inwestorami, fachowcami z różnych branż i ich rodzinami przeprowadzającymi się do innego mieszkania lub nawet do innego kraju.

Wynik w postaci 2000+ podpisanych umów najmu nieruchomości świadczy o ogromnym doświadczeniu naszego profesjonalnego zespołu.

Szukasz mieszkania? Znajdziemy dla Ciebie świetną ofertę!

Zostaw zgłoszenie.

Więcej czasu, więcej pieniędzy: powierz zarządzanie nieruchomościami profesjonalistom!

Zostaw prośbę.

O firmie

ALLIANCE REALTY to agencja nieruchomości w Warszawie i Wrocławiu, która od 2015 roku łączy rzetelnych najemców i odpowiedzialnych właścicieli nieruchomości.

Nasza agencja aktywnie współpracuje z inwestorami, profesjonalistami z różnych dziedzin i ich rodzinami, którzy przeprowadzają się do innego mieszkania lub nawet do innego kraju. Doskonale znamy potrzeby i wymagania zarówno lokalnych klientów, jak i tych, którzy dopiero przeprowadzają się do Polski z Europy Wschodniej lub Azji.

Wyniki w postaci ponad 2000 podpisanych umów najmu nieruchomości są świadectwem ogromnego doświadczenia naszego zespołu. Nasz zespół profesjonalistów szybko i sprawnie wynajmie Twoją nieruchomość wiarygodnym i zaufanym najemcom w krótkim czasie.

Pomożemy Ci wynająć Twoją nieruchomość w ciągu 3-5 dni!

O firmie

ALLIANCE REALTY to agencja nieruchomości działająca na terenie Warszawy i Wrocławia, która od 2015 roku łączy rzetelnych najemców i odpowiedzialnych właścicieli nieruchomości.

Ponad 2000 podpisanych umów najmu nieruchomości świadczy o ogromnym doświadczeniu naszego międzynarodowego zespołu. Każdy z agentów ALLIANCE REALTY z przyjemnością szybko i profesjonalnie znajdzie najlepszą ofertę wynajmu. Starannie wyselekcjonowane przez naszych agentów opcje gwarantują komfort w nowym mieszkaniu dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nasi klienci doceniają to, że zawsze dbamy o ich interesy. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie niezbędne formalności podczas każdej transakcji. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się o podpisanie nieprawidłowych umów czy inne ryzyka związane z wynajmem mieszkania.

W ALLIANCE REALTY każdy wniosek rozpatrujemy błyskawicznie. Nasi doświadczeni agenci dokładnie wiedzą, jak szybko i bezpiecznie wynająć nieruchomość zaufanym właścicielom.

Pozytywne opinie klientów są bardzo ważne dla ALLIANCE REALTY. Dlatego zespół dokłada wszelkich starań, aby zarówno najemcy, jak i wynajmujący byli zadowoleni z naszej kompleksowej współpracy!

Misja

Głównym celem naszej agencji jest zapewnienie komfortowej współpracy pomiędzy najemcami i wynajmującymi. Wynajmujący otrzymują pasywny dochód i mają pewność, że ich nieruchomość jest w dobrych rękach. Najemcom komfortowe życie w najlepszych warunkach.

Jesteśmy agencją, która zajmie się wszystkimi zmartwieniami związanymi z wynajmem nieruchomości. Wybieramy najlepszych najemców, dbamy o wszystkie niezbędne dokumenty i inne kłopoty związane z wynajmem nieruchomości.

Nasz zespół wynajmie Twoje mieszkanie w 3-5 dni, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i dodatkowych żmudnych zadań.

Historia agencji

Właściciele domów w dużych miastach to niezwykle zajęci ludzie, skoncentrowani na swojej karierze i wolący spędzać wolny czas z rodziną niż zajmować się nieruchomościami. Jest to jeden z powodów, dla których nasza agencja powstała w 2015 roku.

Staramy się ułatwiać życie właścicielom nieruchomości, przejmując odpowiedzialność za codzienne zarządzanie ich nieruchomościami.

Drugim powodem była popularność Polski jako kraju, w którym można łatwo przenieść swój biznes lub rozpocząć udaną karierę. Relokacja stała się bardzo popularna wśród biznesmenów, studentów i ich rodzin z Europy Wschodniej i Azji.

W pewnym momencie polski rynek nieruchomości potrzebował pośrednika między tymi kategoriami osób. Rezultatem tej prośby było stworzenie ALLIANCE REALTY.

Na bazę naszej działalności wybraliśmy dwa najpopularniejsze miasta – Warszawę i Wrocław.

Od 2015 roku nasi doświadczeni agenci pracują w tych miastach, świadcząc profesjonalne usługi w zakresie nieruchomości dla klientów ALLIANCE REALTY.

Kariera

Przyjazny zespół ALLIANCE REALTY stale się powiększa. Ostrzegamy, że praca jako agent nieruchomości to dość skomplikowana i aktywna dziedzina, ale warto spróbować!

1. Po pierwsze, potrzebujemy ludzi, którzy kochają i wiedzą, jak pracować z klientami! Komunikacja z ludźmi jest czasami wyzwaniem, ale jeśli się tego nie boisz, czekamy na Twoje CV.

2. Po drugie, potrzebujemy poliglotów! Nasi pracownicy biegle posługują się językiem polskim, ukraińskim i angielskim. Jeśli znasz przynajmniej dwa z tych języków i jeszcze jeden, jesteś naszym idealnym kandydatem!

3. Po trzecie, powinieneś rozumieć, że nasza praca jest złożona i odpowiedzialna. Przydadzą się Twoje umiejętności negocjacyjne i umiejętność znajdowania wyjścia z trudnych sytuacji.

Jeśli jesteś gotowy, wyślij swoje CV na nasz adres e-mail!

Jesteś zainteresowany/a współpracą

Skontaktuj się z nami!​

Jak oceniają naszą pracę klienci?