Strona Główna

Dla studentów

Znajdź mieszkanie w Polsce

Polska w ostatnich latach stała się bardzo popularnym krajem do podjęcia studiów wyższych   dla wielu studentów z całego świata. Tutaj oni wybierają najlepsze uniwersytety, aby otrzymać dyplom i wykształcenie wyższe zgodnie ze standardami europejskimi. Wielu osób przyjeżdżających do tego kraju spotyka się z barierą językową, brakiem doświadczenia w znalezieniu mieszkania i obawą przed kulturą. Zespół ALLIANCE REALTY przybywa na ratunek!

Z przyjemnością pomożemy w tej trudnej sytuacji. Nasi wykwalifikowani specjaliści w Warszawie i we Wrocławiu są gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność i pomóc w znalezieniu domu w Polsce!

Nasi partnerzy

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Minimalna prowizja: 50% kwoty wynajmu

Szybkie wyniki: znajdujemy mieszkanie w 3-5 dni!

Bezpieczny wynajem: sporządzamy wszystkie dokumenty

Wygodne warunki umowy

Dostosowane do potrzeb klienta

Ponad 8 lat doświadczenia w branży!

O nas

Poznaj ALLIANCE REALTY

ALLIANCE REALTY to polska firma zajmująca się zakwaterowaniem studentów zagranicznych w Polsce. Od kilku lat jesteśmy liderami w tej kategorii. Swoją działalność prowadzimy na terenach Warszawy i Wrocławia.

Dla wielu studentów z różnych krajów mieszkania od naszej firmy stały się domem. One były starannie dobrane przez naszych pracowników, aby najemcy czuli się komfortowo w jeszcze nieznanym kraju. 

Każdym z tych lokali opiekuje się doświadczony menedżer, który wie, jak rozwiązywać trudne sytuacje. Nasi opiekunowie regularnie odwiedzają studentów, aby ułatwić zakwaterowanie, pomóc w adaptacji, a także sprawdzić mieszkanie pod kątem problemów i czystości. 

Nie trzeba jednak czekać na kolejne spotkanie z menedżerem firmy! Robimy wszystko, aby natychmiast rozwiązać problem, dlatego specjalnie w tym celu istnieje infolinia ALLIANCE REALTY. Nasi doświadczeni pracownicy szybko odpowiadają na wszystkie pytania studentów, ich rodziców i właścicieli.

O projekcie

Znajdź dla siebie mieszkanie

Celem naszej działalności jest Twój spokój i komfort. Właśnie dlatego staramy się, aby każdy student dostał mieszkanie, w którym będzie mu dobrze. Wybieramy lokale z uwzględnieniem wielu czynników: lokalizacji, liczby pokoi i łóżek, możliwości finansowych i  preferencji osobistych.

Mieszkania ALLIANCE REALTY w Warszawie lub we Wrocławiu zawsze są wybierane zgodnie ze wszystkimi preferencjami naszych klientów. Na życzenie studenta możemy zaoferować mieszkanie, biorąc pod uwagę kwestie płci, narodowości itp. Twoi koledzy i przyjaciele też pewnie by chcieli zamieszkać z Tobą….

Specjaliści ALLIANCE REALTY dokładają wszelkich starań, aby spełnić wszystkie życzenia naszych klientów.

Co mówią o nas nasi Klienci?

Poznaj nasze rekomendacje
Zobacz więcej naszych referencji
Referencje

Nasza oferta

Zamieszkaj ze a-realty.pl

Wypełnij formularz, znajdziemy dla Ciebie mieszkanie!

Wszystko jest bardzo proste! 

Wystarczy tylko wypełnić formularz lub zadzwonić do nas. 

Poświęć trochę czasu, aby wyrazić swoje preferencje, i w ciągu następnego dnia roboczego nasz menedżer skontaktuje się z Tobą, aby przekazać kluczy do Twojego mieszkania w Warszawie lub we Wrocławiu.

Witaj w ALLIANCE REALTY!

Dla właścicieli mieszkań

Wynajmij nam swoje mieszkanie i bezpiecznie zarabiaj

Mój dom to moja twierdza. Tak mówili nasi przodkowie i nie bez powodu, ponieważ wkładamy w naszą własność duszę, siłę i energię. ALLIANCE REALTY docenia Twoją pracę i jest gotowy w tym pomóc. W jaki sposób? Musisz nam tylko zaufać. Nasz profesjonalny zespół wie, co zrobić z nieruchomościami i jak uzyskać dochód.

Kiedy pracujesz i zarabiasz, to jest aktywny dochód. Ale jeśli nagle stracisz pracę z jakiegokolwiek powodu – zwolnienia, choroby, nie dogadasz się z szefem – ten dochód zostanie utracony. Dochód pasywny to pieniądze, które nadchodzą regularnie, niezależnie od wieku, stanu zdrowia i funkcjonalności. Na szczęście sam o tym wiesz, dlatego właśnie to czytasz.

Wynajem mieszkań to świetny sposób zarabianie pieniędzy pasywnie. Jednak z tą metodą dochodu wiąże się również szereg problemów. Poszukiwanie najemców, kontrola czystości, liczników, problemy domowe, zameldowanie, wymeldowanie, przestojów i wiele więcej. Wszystkie te kłopoty zostaną po stronie naszych doświadczonych menedżerów. Musisz tylko cieszyć się wolnym czasem i zarabiać na współpracy z nami. Czy to nie jest idealne?